Genel Bilgiler
ÖNEMLİ TARİHLER

Bildiri Özeti Gönderimi İçin Son Tarih 9 Ekim 2017

İndirimli Kayıt/ Konaklama İçin Son Tarih 01 Kasım 2017


KONGRE DİLİ
Kongre resmi dili Türkçe’dir. Yabancı konuşmacıların sunumları ve bazı seçilmiş oturumlarda simultane çeviri yapılacaktır.

KONGRE WEB SİTESİ
www.norokongre2017.org

KONGRE E-POSTA
norokongre2017@flaptour.com.tr

KONGRE KATILIM VE KREDİLİ OTURUM SERTİFİKASI
Kongre katılım ve kredili oturum sertifikaları 26 Kasım 2017 tarihinden itibaren Flap Tour kayıt ve danışma masasından dağıtılacaktır.

İZİN BELGELERİ
Kongre katılımı için, kurumlara verilmek üzere talep edilecek Kongre davet yazıları, Kongre Düzenleme Kurulu aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir.

YAKA KARTI
Tüm katılımcı ve refakatçilerin 24 – 30 Kasım 2017 tarihleri süresince Kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, stand alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmalarını, güvenlik açısından önemle rica ederiz.

TTB-STE PUANI
Kongremiz Türk Tabipleri Birliği tarafından “Sürekli Tıp Eğitimi(STE)” olarak kredilendirilmiştir. Kredilerinizi Türk Tabipleri Birliği web sayfasından kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapıp seçebilirsiniz. TTB kartlarınızı kayıt masamızdan okutmayı unutmayınız.Kongre ayrıca EFNS (European Federation of Neurological Societies) tarafından da kredilendirilmektedir. Formlar salon girişlerinde görevliler tarafından dağıtılacaktır.

STAND ALANI
Kongre süresince ilaç endüstrisi, medikal firma ve yayınevlerinin oluşturduğu sergi alanı 1 Aralık 2017 tarihi itibarı ile 08:00 – 19:00 saatleri arasında açık olacaktır. Stand alanları 1 Aralık 2016 tarihine kadar açık kalacaktır.

***Tüm katılımcıların akşam yemeklerini konaklama yaptıkları otelde almaları gerekmektedir. Tüm bilimsel aktiviteler Rixos Sungate Otel ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.


 

Eposta Adresiniz:
Adınız: